Costa Levigatrici
www.costalev.com


Costa Levigatrici S.p.A. pasaules līderis starp automātiskā slīpēšanas aprīkojuma ražotājiem koka, metāla un cieto virsmu apstrādei. Jau vairāk, nekā 50 gadu laikā Costa piedāvā kvalitatīvās ierīces ar augsto drošības pakāpi, turpinot investīcijas inovatīvās tehnoloģijās, ražotnēs un pakalpojumos pēc pārdošanas.

Šobrīd Costa Levigatrici uzņēmums izstrādā un piedāvā atskarpju noņemšanas, virsmas pūlēšanas un slīpēšanas iekārtas, kas apstrādā metālu pēc lāzergriešanas un štancēšanas, attīrot virsmu no melna slāņa. Ir pieejamas kā mitras apstrādes, tā arī sausas apstrādes Costa mašīnas grātes noņemšanai un malu noapaļošanai līdz 2 mm.

Izmantojot dažādus suku moduļus, Costa Levigatrici darbgaldi precīzi apstrādā plāna vai bieza lokšņu metāla virsmu, strādājot kā ar izgrieztām detaļām un loksnēm, kā arī īstenojot tehnoloģiju "no rituļa uz rituļu" (coil to coil), "no rituļa uz loksni" (coil to sheet) un "no loksnes uz rituli" (sheet to coil).

Costa ģimenes vēsture skatās uz piecām paaudzēm atpakaļ, uz 20.gadsimta sākumu, no fabrikas Marano, kur izgatavoja hidrauliskās turbīnas, miltu malšanas mašīnas, krāsnis, bet kopš 1921 gada – pirmos kokapstrādes darbgaldus.  Savu specializēto nišu uzņēmums atrada 1982 gadā, kad dibināta Costa Levigatrici, kas ražoja tikai plašu jostas slīpēšanas mašīnas. 1990.gadā uzbūvēja jauno fabriku ar plašajām ražošanas un salikšanas iespējam Šio pilsētā.