LISTA
 

Šveices uzņēmums LISTA jau vairāk nekā 70 gadu ražo efektivās darbavietas organizācijas un noliktavu risinājumus. Šobrīd tā ir vadošais izstrādājumu piegādātājs noliktavām un ražotnēm, ko ražo trīs rūpnīcās un piedāvā visā pasaulē caur tirdzniecības pārstavniecībām un izplatītājiem.

Modernas uzņēmuma ražotnes atrodās Šveicē, Vācijā un ASV, tur strādā vairāk, nekā 1200 darbinieku. Uzņēmuma gada apgrozījums sastāda apmēram 300 milj. Šveices franku.

Tirdzniecības marka LISTA - uzņēmuma ilggadīgā vēsture. Tās panākumus nosaka tas, ka vislielākā uzmanība ir pievērsta drošo skapju un atvilktņu izstrādei un to ergonomiskai iekļaušanai darbavietās. Ar savu motto "liekam darbavietām strādāt", LISTA piedāvā augstas klases produkcijas klāstu pastavīgi paplašinājušam pielietošanas jomām par izdevigām cenām.

Starptautiskā LISTA Workshop Equipment and Storage Systems korporācija ir tirgus līdere un vienīga transatlantiskā atvilktņu, skapju, plauktu sistēmu un tehnisko darbavietu aprīkojuma piegādātāja.