Giljotīnas šķēres

Giljotīnas šķēres
VIMERCATI CSI 3006
Vimercati CSI 3006 giljotīnas šķēres ir ražotas Itālijā no labākajām sastāvdaļām. Tie ir aprīkoti ar modernām tehnoloģijām. Tie ir paredzēti metāla griešanai ar maksimālo biezumu līdz 6 mm. Giljotīna ļauj veikt lokšņu griešanu nepieciešamajos gabarītos. Ierīce darbojas ar ātrumu 70 mm/s.
Giljotīnas šķēres
VIMERCATI CSI 3010
Vimercati CSI 3010 giljotīnas šķēres ir ražotas Itālijā no labākajām sastāvdaļām. Tie ir aprīkoti ar modernām tehnoloģijām. Tie ir paredzēti metāla griešanai ar maksimālo biezumu līdz 10 mm. Giljotīna ļauj veikt lokšņu griešanu nepieciešamajos gabarītos. Ierīce darbojas ar ātrumu 70 mm/s.
Giljotīnas šķēres
VIMERCATI CSI 3015
Vimercati CSI 3015 giljotīnas šķēres ir ražotas Itālijā no labākajām sastāvdaļām. Tie ir aprīkoti ar modernām tehnoloģijām. Tie ir paredzēti metāla griešanai ar maksimālo biezumu līdz 15 mm. Giljotīna ļauj veikt lokšņu griešanu nepieciešamajos gabarītos. Ierīce darbojas ar ātrumu 70 mm/s.
Giljotīnas šķēres
VIMERCATI CSI 4004
Vimercati CSI 4004 giljotīnas šķēres ir izgatavotas Itālijā no labākajām sastāvdaļām. Tie ir aprīkoti ar modernām tehnoloģijām. Tie ir paredzēti metāla griešanai ar maksimālo biezumu līdz 4 mm. Giljotīna ļauj veikt lokšņu griešanu nepieciešamajos gabarītos. Ierīce darbojas ar ātrumu 70 mm/s.
Giljotīnas šķēres
VIMERCATI CSI 4006
Vimercati CSI 4006 giljotīnas šķēres ir ražotas Itālijā no labākajām sastāvdaļām. Tie ir aprīkoti ar modernām tehnoloģijām. Tie ir paredzēti metāla griešanai ar maksimālo biezumu līdz 6 mm. Giljotīna ļauj veikt lokšņu griešanu nepieciešamajos gabarītos. Ierīce darbojas ar ātrumu 70 mm/s.
Giljotīnas šķēres
VIMERCATI CSI 4010
Vimercati CSI 4010 giljotīnas šķēres ir ražotas Itālijā no labākajām sastāvdaļām. Tie ir aprīkoti ar modernām tehnoloģijām. Tie ir paredzēti metāla griešanai ar maksimālo biezumu līdz 10 mm. Giljotīna ļauj veikt lokšņu griešanu nepieciešamajos gabarītos. Ierīce darbojas ar ātrumu 70 mm/s.
Giljotīnas šķēres
VIMERCATI CH 2006
Vimercati CH 2006 giljotīnas šķēres ir izgatavotas Itālijā no vissmalkākajām sastāvdaļām. Tie ir aprīkoti ar modernām tehnoloģijām. Tie ir paredzēti metāla griešanai ar maksimālo biezumu līdz 6 mm. Giljotīna ļauj veikt lokšņu griešanu nepieciešamajos gabarītos. Ierīce darbojas ar ātrumu 70 mm/s.
Giljotīnas šķēres
VIMERCATI CH 2008
Vimercati CH 2008 giljotīnas šķēres ir izgatavotas Itālijā no vissmalkākajām sastāvdaļām. Tie ir aprīkoti ar modernām tehnoloģijām. Tie ir paredzēti metāla griešanai ar maksimālo biezumu līdz 8 mm. Giljotīna ļauj veikt lokšņu griešanu nepieciešamajos gabarītos. Ierīce darbojas ar ātrumu 70 mm/s.
Giljotīnas šķēres
VIMERCATI CH 2010
Vimercati CH 2010 giljotīnas šķēres ir izgatavotas Itālijā no vissmalkākajām sastāvdaļām. Tie ir aprīkoti ar modernām tehnoloģijām. Tie ir paredzēti metāla griešanai ar maksimālo biezumu līdz 11 mm. Giljotīna ļauj veikt lokšņu griešanu nepieciešamajos gabarītos. Ierīce darbojas ar ātrumu 70 mm/s.

Pasūtiet zvanu

Pilnais vārds: *

Tālrunis: *