Liekšanas preses

Liekšanas preses
VIMERCATI PHSY 15030
Vimercati PHSY 15030 hidrauliskās preses bremzes apvieno trīs galvenos faktorus – uzticamību, nepārspējamu precizitāti un augstu veiktspēju. Tas tiek panākts, pateicoties daudzu gadu pieredzei metālapstrādes iekārtu projektēšanā, izstrādē un ražošanā. Modelis izmanto jaunas iespējas, ko piedāvā mūsdienu informācijas tehnoloģijas un elektronika.
Liekšanas preses
VIMERCATI PHSY 15040
Vimercati PHSY 15040 hidrauliskās preses bremzes apvieno trīs galvenos faktorus – uzticamību, nepārspējamu precizitāti un augstu veiktspēju. Tas tiek panākts, pateicoties daudzu gadu pieredzei metālapstrādes iekārtu projektēšanā, izstrādē un ražošanā. Modelis izmanto jaunas iespējas, ko piedāvā mūsdienu informācijas tehnoloģijas un elektronika.
Liekšanas preses
VIMERCATI PHSY 15050
Vimercati PHSY 15050 hidrauliskās preses bremzes apvieno trīs galvenos faktorus – uzticamību, nepārspējamu precizitāti un augstu veiktspēju. Tas tiek panākts, pateicoties daudzu gadu pieredzei metālapstrādes iekārtu projektēšanā, izstrādē un ražošanā. Modelis izmanto jaunas iespējas, ko piedāvā mūsdienu informācijas tehnoloģijas un elektronika.
Liekšanas preses
VIMERCATI PHSY 15060
Vimercati PHSY 15060 hidrauliskās preses bremzes apvieno trīs galvenos faktorus – uzticamību, nepārspējamu precizitāti un augstu veiktspēju. Tas tiek panākts, pateicoties daudzu gadu pieredzei metālapstrādes iekārtu projektēšanā, izstrādē un ražošanā. Modelis izmanto jaunas iespējas, ko piedāvā mūsdienu informācijas tehnoloģijas un elektronika.
Liekšanas preses
VIMERCATI PHSY 20030
Vimercati PHSY 20030 hidrauliskās preses bremzes apvieno trīs galvenos faktorus – uzticamību, nepārspējamu precizitāti un augstu veiktspēju. Tas tiek panākts, pateicoties daudzu gadu pieredzei metālapstrādes iekārtu projektēšanā, izstrādē un ražošanā. Modelis izmanto jaunas iespējas, ko piedāvā mūsdienu informācijas tehnoloģijas un elektronika.
Liekšanas preses
VIMERCATI PHSY 5030
Vimercati PHSY 5030 hidrauliskās preses bremzes apvieno trīs galvenos faktorus – uzticamību, nepārspējamu precizitāti un augstu veiktspēju. Tas tiek panākts, pateicoties daudzu gadu pieredzei metālapstrādes iekārtu projektēšanā, izstrādē un ražošanā. Modelis izmanto jaunas iespējas, ko piedāvā mūsdienu informācijas tehnoloģijas un elektronika.
Liekšanas preses
VIMERCATI PHSY 20040
Vimercati PHSY 20040 hidrauliskās preses bremzes apvieno trīs galvenos faktorus – uzticamību, nepārspējamu precizitāti un augstu veiktspēju. Tas tiek panākts, pateicoties daudzu gadu pieredzei metālapstrādes iekārtu projektēšanā, izstrādē un ražošanā. Modelis izmanto jaunas iespējas, ko piedāvā mūsdienu informācijas tehnoloģijas un elektronika.
Liekšanas preses
VIMERCATI PHSY 5040
Vimercati PHSY 5040 hidrauliskās preses bremzes apvieno trīs galvenos faktorus – uzticamību, nepārspējamu precizitāti un augstu veiktspēju. Tas tiek panākts, pateicoties daudzu gadu pieredzei metālapstrādes iekārtu projektēšanā, izstrādē un ražošanā. Modelis izmanto jaunas iespējas, ko piedāvā mūsdienu informācijas tehnoloģijas un elektronika.
Liekšanas preses
VIMERCATI PHSY 20050
Vimercati PHSY 20050 hidrauliskās preses bremzes apvieno trīs galvenos faktorus – uzticamību, nepārspējamu precizitāti un augstu veiktspēju. Tas tiek panākts, pateicoties daudzu gadu pieredzei metālapstrādes iekārtu projektēšanā, izstrādē un ražošanā. Modelis izmanto jaunas iespējas, ko piedāvā mūsdienu informācijas tehnoloģijas un elektronika.

Pasūtiet zvanu

Vārds : *

Tālrunis: *