Plazmas griešanas mašīnas

Plazmas griešanas mašīnas
SOITAAB OMNIAtech

OMNIAtech ir ideāla daudzfunkcionālu tehnoloģiju kombinācija, kas ļauj veikt jebkāda veida griešanu un mehāniskus pielietojumus uz tērauda plāksnēm. Jaunais Soitaab OMNIAtech ir daudzpusīga, vairāku instrumentu sistēma, kas ļauj veikt vairākas darbības, piemēram: termisko griešanu, marķēšanu, urbšanu, vītņošanu, iegremdēšanu un frēzēšanu.

Plazmas griešanas mašīnas
SOITAAB PLASMAtech Plasma NOVA
Plasma NOVA ir vienīgais risinājums tirgū, kas apvieno vairākas tehnoloģijas un funkcijas, lai apmierinātu vissarežģītākās ražošanas prasības. Ar vienu uzstādījumu šī iekārta var ļaut veikt daudzas sarežģītas darbības, tādējādi optimizējot ražošanas ciklu. Daudzpusīgs un ar plašu pielietojumu klāstu, tas ir paredzēts dzelzs, nerūsējošā tērauda un alumīnija materiālu griešanai.
Plazmas griešanas mašīnas
SOITAAB PLASMAtech Plasma PRO
Plasma PRO ir Plasmatech saimes plug & play versija. Daudzpusīgs un ekonomisks, tas ir visizdevīgākais risinājums daudziem griešanas darbiem. Mašīnas uzticamība kompaktā dizainā ar spēcīgu struktūru. Augsta līmeņa veiktspēja ar nākamās paaudzes elektroniku un CNC.
Plazmas griešanas mašīnas
SOITAAB PLASMAtech Plasma RED
Īstais plazmas risinājums “plug and play”, Plasma RED ir izstrādāts tā, lai darbotos pēc iespējas labāk ar tirgū izplatītāko plazmas padevi.
Plazmas RED, kas paredzētas dzelzs, tērauda un alumīnija materiālu griešanai, plānas un vidēja biezuma un plākšņu izmēriem līdz 2,5 m platumam un 12 m garumam, plazmas RED izmanto tērauda ražošanā un HVAC ražošanas jomā.
Plazmas griešanas mašīnas
SOITAAB LINEAtech Linea PRO
Izstrādāts, lai apmierinātu kvalitatīvas un ekonomiskas termiskās griešanas prasības, LineaTech PRO piedāvā dažādas iespējas, piemēram, griešanai ar liesmu, plazmas griešanai un marķēšanai.

LineaTech PRO ir garenvirziena dvīņu motori ar bezsuku motoriem un digitālajām piedziņām. Kustība tiek panākta, savienojot zobstieni un zobratu un peldošo ierīci un iepriekš noslogotu atsperi.
Plazmas griešanas mašīnas
SOITAAB LINEAtech Linea RED
RED modelim ir konstrukcija ar dubulto staru; priekšējais šķērsslīdējums cauri ratiņiem uz divām lineārām vadotnēm, aizmugurējais pastiprinājums.

LineaTech RED piedāvā dažādas iespējas tādiem lietojumiem kā liesmas griešana, plazmas griešana, marķēšana un pirmsurbšanas mehāniskā ierīce. LineaTech RED ir garenvirziena dvīņu motori ar bezsuku motoriem un digitālajām piedziņām absolūtās koordinātēs. Kustība tiek panākta, savienojot zobstieni un zobratu un peldošo ierīci un iepriekš noslogotu atsperi.
Plazmas griešanas mašīnas
SOITAAB LINEAtech Linea NOVA
Tas piedāvā plašu risinājumu klāstu plazmas griešanai, liesmas griešanai, urbšanai/vītņošanai un marķēšanai. Izstrādāts ar modulāru koncepciju, kas padara to par daudzpusīgu mašīnu izcilībai, izmantojot pēdējās paaudzes mehāniskos un elektroniskos risinājumus; viss ir pilnīgā harmonijā, pēc tam to pārvalda īpaša programmatūra, ko pilnībā izstrādājis Soitaab.

LineaTech NOVA portāls ir dubultsiju: priekšējais šķērsslaids cauri ratiņiem uz divām lineārām vadotnēm ir aizsargāts ar metāla pārsegu un sakārtots L un muguras balsts un pastiprinājums.

No tā izriet, ka LineaTech NOVA ir pareizā atbilde uz dažāda veida tērauda konstrukciju vajadzībām. Faktiski, sākot no pamata konfigurācijas, to var iestatīt nekavējoties vai vēlāk ļoti viegli, izmantojot dažādas ierīces, piemēram,; galviņas slīpuma griešanai ar abām plazmas degļa griešanas galviņām urbšanai un vītņošanai līdz ISO40, instrumentu maiņa un dažāda veida marķieri un citi, ko var īpaši pārbaudīt.
Plazmas griešanas mašīnas
SOITAAB LINEAtech Linea OXY
LINEATECH HT OXY, kas aprīkots ar speciālu MTT degli, ļauj kvalitatīvi griezt no 200 mm līdz 600 mm, savukārt lielāka biezuma gadījumā ar otro speciālo MT degli un dzelzs pulvera pievienošanu tiek sasniegts 1000 mm griešanas biezums.
Plazmas griešanas mašīnas
SOITAAB LINEAtech Linea TUBOCUT
TUBO LINECUT, piemērots apaļu, kvadrātveida un taisnstūrveida cauruļu griešanai.

TUBO LINECUT var būt manuāls vai automātisks un aprīkots atbilstoši dažādām griešanas vajadzībām.

Pasūtiet zvanu

Pilnais vārds: *

Tālrunis: *