Locekļi

EUROMAC
Euromac uzņēmums ir plaši pazīstams visā pasaulē, ka lokšņu metālapstrādes: štancēšanas ar CNC, locīšanas, izciršanas iekārtu piegādātājs.
VIMERCATI
F.lli Vimercati s.n.c. was founded in 1973 as a business venture in Brianza, north of Milan, on the initiative of the four Vimercati brothers and partners, Marco, Mario, Sergio and Antonio, who are still currently guiding the company.
SALVAGNINI
For over 50 years, we have been offering innovative technologies that allow to achieve flexible automatic solutions for turning sheet metal into a whole host of different everyday products.
SOITAAB
Plazmas griešanas iekārtas Gāzes griešanas iekārtas Ūdens griešanas iekārtas
MEMOLI
Memoli has been manufacturing manual and motorised bending machines since 1967.
MACC
MACC is a leader in the production of circular and band saw for cutting ferrous and non-ferrous metals.
EMC
EMC ir liels uzņēmums, kas nodarbojas ar pētniecību, projektēšanu un vismodernāko iekārtu ražošanu metāla atstarpju noņemšanai, slīpēšanai un pulēšanai.
HFILTRATION
HFiltration S.r.l jau 30 gadus darbojas gaiss attīrīšanas un filtrācijas laukā dažādās industrijās.
WATERJET CORP.
Uzņēmums Waterjet Corporation ražo un piegādā vairākiem tirgiem un nozarēm atsauces mašīnas un tehnoloģiski progresīvus risinājumus griešanai un hidroapdarei ar augstspiediena ūdens strūklu.
BIEGEMASTER
BIEGEMASTER, ģimenes uzņēmums Vācijā, kas darbojas kopš 1955. gada, specializējas tādu iekārtu ražošanā, kas nodrošina uzticamus, vienotus profilus.
WILSON TOOL
Wilson Tool International, the largest independent manufacturer of tooling systems for the bending, punching, stamping, tableting and additive industries celebrated 55 years in business in 2021.

Pasūtiet zvanu

Vārds : *

Tālrunis: *