Publikācijas

Kas ir koordinātu štancēšanas prese un kā tā darbojas?
Lokšņu metāla ražotāji izmanto plašu instrumentu un mašīnu klāstu, lai piešķirtu materiāliem dažādas formas un izmērus. Precīzu un atkārtotu griešanu vislabāk var panākt, izmantojot īpašu aprīkojumu, un tas var ietvert griešanu, giljotinēšanu, lāzergriešanu, plazmas griešanu utt. Koordinātu caurduršanas prese ir vēl viena lieliska iespēja, kas palīdz kontrolēt metāla griešanu, un mēs detalizēti apsvērsim, kā tā darbojas.
Jaunākie sasniegumi lokšņu metāla apstrādē: 4 galvenās tendences
Lokšņu metāla un kanālu ražošanas nozares jau piedzīvo būtiskas pārmaiņas četru revolucionāru inovāciju dēļ.
Rūpnieciskās putekļu noņemšanas sistēmas. Biznesa priekšrocības.
Daudzās nozarēs un ražošanas procesos efektīvas rūpnieciskās putekļu savākšanas iekārtas izmantošana ir būtiska, lai uzturētu drošu un veselīgu darba vidi. Rūpnieciskās putekļu nosūkšanas sistēmas ir izstrādātas, lai efektīvi un droši noņemtu gaisā esošās daļiņas, palīdzot uzlabot gaisa kvalitāti darba vietās.
Taupīgā ražošana: kas tas ir?

Taupīgā ražošana kļūst arvien veiksmīgāka, un korporācijas to zina jau gadiem ilgi. Dažādu nozaru organizācijas ir pieņēmušas tās pamatideju, lai veicinātu nepārtrauktu korporatīvās izaugsmes uzlabošanas kultūru. Lean ražošanas pieeja ir devusi novērojamus rezultātus, izmantojot tās metodes un rīkus, lai samazinātu atkritumu daudzumu un uzlabotu kvalitāti.

Šajā noderīgajā rokasgrāmatā ir izskaidroti ekonomiskas ražošanas pamati, tās vēsture, mērķi un iespējamās priekšrocības, kā arī tas, kā to īstenot dzīvē.

Metāla lokšņu griešana ar lāzeru: process, plusi un mīnusi

Griešanas darbības ir būtisks detaļu ražošanas aspekts ražošanas nozarē. Viena no galvenajām metāla izgatavošanas metodēm ir lokšņu metāla lāzergriešana. Tas ir piemērots metālu, sakausējumu un nemetālu gabalu griešanai.

Metāla lokšņu lāzergriešana ir termisks griešanas process, kurā uz sagataves tiek izmantoti gaismas stari (lāzeri), lai izkausētu vai iztvaicētu materiālus, līdz tiek iegūta vēlamā forma. Šis paņēmiens ir viens no efektīvākajiem lokšņu metāla griešanai.

Lāzera griešana vai caurumošana? Kā izvēlēties
Lokšņu metāla izstrādājumu ražošanā tiek izmantotas divas galvenās tehnoloģijas: štancēšana un lāzergriešana. Mūsu klienti mums bieži jautā, kura no šīm divām metodēm ir vēlamā. Atbilde, protams, ir atkarīga no situācijas. Biezums, caurumu skaits, kontūras un formēšanas laukumi nosaka, kura tehnoloģija ir piemērotāka. Šajā rakstā ir apskatītas galvenās atšķirības starp štancēšanas mašīnām un lāzergriešanas mašīnām.
Viss par paneļu liekšanas mašīnām
Vai vēlaties uzlabot ražošanas efektivitāti un samazināt darbaspēka izmaksas? Jums ir nepieciešama paneļu liekšanas mašīna.
Šīs iekārtas, kas pastāv jau vairāk nekā 40 gadus, piedāvā vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālajām liekšanas presēm, tostarp darbaspēka ietaupījumu un ātrumu, labu atkārtojamību un konsekvenci, kā arī iespēju vienmērīgi pabeigt loksnes pozicionēšanu vienā piegājienā četrvirzienu liekšanai.
20 interesanti fakti par metālu
Metāli ir bijuši gadsimtiem ilgi, un tie ir novērtēti to stiprības, izturības, daudzpusības, izskata un pat elektriskās vadītspējas dēļ. Metālu izmanto rūpnieciskajā un arhitektūras ražošanā, piemēram, lokšņu metālu un citās formās ēku celtniecībā, aizsargmargās, margās, izkārtnēs, paneļos, tiltos, instrumentos, iekārtās, elektronikā, santehnikā, HVAC, automašīnās, lidmašīnās, militārajā aprīkojumā, ierīcēs, mobilos tālruņus un daudz ko citu. Apmēram 75% no visiem periodiskās tabulas elementiem ir metāli.
6 slīpmašīnas izvēles kritēriji
Metāla slīpmašīnu tirgū ir izveidojusies situācija, kurā dalībnieki vēlas iegūt maksimālu efektu no jaunajām iekārtām ar minimālām investīcijām. Investīciju efektivitāte tiek vērtēta ne tikai pēc iekārtu cenas, bet arī pēc ekspluatācijas izmaksām. Un tas viss ar ierobežotu finansējumu.

Mēs pastāvīgi meklējam jaunus iekārtu piegādātājus, ņemot vērā šīs un citas tirgus prasības. Tāpēc mēs izvēlējāmies tīrīšanas aprīkojumu no EMC.
Padomi ražotājam: svarīgi lokšņu metāla locīšanai
Lokšņu metāla locīšana, kaut vai plaši pielietojama, tomēr var kļūt par problēmu un ražošanas izmaksu paaugstināšanas cēloni. Lai veiksmīgi izpildītu locīšanas pasūtījumus, ražotājam ir jānovērtē vairāki faktori. Ir daži tehniskie momenti, kas jāņem vērā, veicot gaiss locīšanu un aprēķinot locīšanas rādiusu. Pēc to noskaidrošanas būs vieglāk pieņemt lēmumu par to, vai ir pienācis laiks iegādāties jaunu locīšanas instrumentu.

Pasūtiet zvanu

Pilnais vārds: *

Tālrunis: *