6 slīpmašīnas izvēles kritēriji

Metāla slīpmašīnu tirgū ir izveidojusies situācija, kurā dalībnieki vēlas iegūt maksimālu efektu no jaunajām iekārtām ar minimālām investīcijām. Investīciju efektivitāte tiek vērtēta ne tikai pēc iekārtu cenas, bet arī pēc ekspluatācijas izmaksām. Un tas viss ar ierobežotu finansējumu.

Mēs pastāvīgi meklējam jaunus iekārtu piegādātājus, ņemot vērā šīs un citas tirgus prasības. Tāpēc mēs izvēlējāmies tīrīšanas aprīkojumu no EMC.

Maksāles darbagaldu kvalitātes kritēriji, uz kuriem mēs orientējāmies

Italian Machinery Association ir ilga pieredze darbā ar mašīnām, kas paredzētas metāla detaļu virsmu noņemšanai, atstarpju noņemšanai, slīpēšanai un pulēšanai. Prakses gadu laikā esam izstrādājuši sistēmu, kas definē labu aprīkojumu, un šīs sistēmas pamatā ir seši kritēriji:

  1. Atslogošanas iekārtai ir jānodrošina augsta kvalitāte, precizitāte un atkārtojamība ilgā laika periodā.
  2. Tam ir jābūt daudzuzdevumu veikšanai un elastīgam dažādās ražošanas situācijās.
  3. Abrazīvo palīgmateriālu izmaksas ir jāsamazina līdz minimumam, jo tās veido ievērojamu daļu no galaprodukta izmaksām.
  4. Iekārtai jābūt uzticamai un izmaksu ziņā konkurētspējīgai.
  5. Cilvēciskā faktora ietekmei apstrādes procesā jābūt mazai.
  6. Ražotājam jābūt atvērtam sarunām un ātri jāatrisina jautājumi, kas saistīti ar apstiprinājumu pirms pārdošanas un pēcpārdošanas pakalpojumu.


Kā šīs prasības tiek ieviestas EMC tīrīšanas iekārtās

Uzticama konstrukcija. Pirmo EMC slīpmašīnu rāmis bija alumīnijs, taču tas tika ātri izlabots. EMC mašīnas gulta tagad ir izgatavota no augstas stiprības tērauda un ir viens no izturīgākajiem un izturīgākajiem dizainiem nozarē.Maksimāla elastība. Vienkārša darbība apvienojumā ar EMC iekārtu apstrādes moduļu skaitu un veidu ļauj atrisināt jebkuru ražošanas problēmu.Kvalitāte, ātrums un  drošība. Īpaša ierīce gumijas konveijera galda pastāvīgai pašattīrīšanai nodrošina, ka apstrādājamās detaļas ir droši nostiprinātas. Tas uzlabo apstrādes kvalitāti un darbplūsmas ātrumu, kā arī samazina iekārtas bojājumu risku.


 

Zemas ekspluatācijas izmaksas. Iekļautie adapteri ļauj izmantot visu tirgū pieejamo abrazīvo materiālu klāstu, tostarp vispopulārāko "bajoneti" abrazīvie materiāli. veids. Varat izvēlēties jebkuru abrazīvo materiālu piegādātāju un gandrīz uzreiz mainīt elementus, nezaudējot mašīnas laiku.

Automātiska spraugas un spiediena korekcija. Iekārta ir aprīkota ar suportu ar Bluetooth sistēmu un automātisku savienojumu ar CNC. EMC iekārtas operatoram pēc sagatavju biezuma mērīšanas CNC nav jāievada nekāda informācija. Daļa tiek apstrādāta ar nepieciešamo atstarpi un iespīlēšanu automātiski — tas samazina ievades kļūdas un samazina abrazīvo elementu priekšlaicīgu nodilumu vai nolietošanos.


 

Kas ir moderna slīpmašīna

Mūsdienu slīpmašīnas ne tikai slīpē un pulē metālu pēc caurumošanas un termiskās griešanas. Šis — uzticams daudzfunkcionāls aprīkojums, ko var ātri pielāgot konkrētam uzdevumam. Ar minimālu operatora iejaukšanos un abrazīvām izmaksām

Uzziniet vairāk par EMC slīpmašīnām

Citas publikācijas
4 metālapstrādes drošības pamatproblēmas
Metāla apstrādē dažkārt veidojas augsti riski - gan ražošanā, gan metināšanā. Ja esat pārvaldnieks vai atbildat par darba aizsardzību, jums ir zināmi potenciāli darbinieku drošības apdraudējumi. Darbinieka reakcija uz situāciju bieži ir atkarīga no apmācības, organizācijas kultūras, noskaņojuma un vides drošības līmeņa. Ja nevēlaties pieļaut draudus darbinieku veselībai un drošībai, pievērsiet uzmanību četrām galvenajām problēmām, par kurām tālāk stāstīts rakstā.
Kas ir jāzina par CNC iekārtām?
Ar CNC aprīkotās iekārtas ir elektromehāniskās ierīces, kuras pilda dažādus ražošanas uzdevumus, izmantojot datorprogrammas. “CNC” tiek atšifrēts kā “skaitliska programmatūra” un nozīme uz programmatūras pamatotu materiālu apstrādes un detaļu ražošanas metožu kopumu.
Pakāpeniskā locīšana paaugstina locīšanas preses ražīgumu
Lai uzlabotu sarežģīto uzdevumu izpildes efektivitāti, ražotāji bieži vērsās pie pakāpeniskās locīšanas. Uz locīšanas preses darba virsmas uzstāda vairākus instrumenta komplektus, vienu pēc otra, ļaujot operatoram apstrādāt sarežģīto detaļu, vai dažādo detaļu sēriju, ar vienu uzstādījumu.

Pasūtiet zvanu

Vārds : *

Tālrunis: *