6 slīpmašīnas izvēles kritēriji

Metāla slīpmašīnu tirgū ir izveidojusies situācija, kurā dalībnieki vēlas iegūt maksimālu efektu no jaunajām iekārtām ar minimālām investīcijām. Investīciju efektivitāte tiek vērtēta ne tikai pēc iekārtu cenas, bet arī pēc ekspluatācijas izmaksām. Un tas viss ar ierobežotu finansējumu.

Mēs pastāvīgi meklējam jaunus iekārtu piegādātājus, ņemot vērā šīs un citas tirgus prasības. Tāpēc mēs izvēlējāmies tīrīšanas aprīkojumu no EMC.

Maksāles darbagaldu kvalitātes kritēriji, uz kuriem mēs orientējāmies

Italian Machinery Association ir ilga pieredze darbā ar mašīnām, kas paredzētas metāla detaļu virsmu noņemšanai, atstarpju noņemšanai, slīpēšanai un pulēšanai. Prakses gadu laikā esam izstrādājuši sistēmu, kas definē labu aprīkojumu, un šīs sistēmas pamatā ir seši kritēriji:

  1. Atslogošanas iekārtai ir jānodrošina augsta kvalitāte, precizitāte un atkārtojamība ilgā laika periodā.
  2. Tam ir jābūt daudzuzdevumu veikšanai un elastīgam dažādās ražošanas situācijās.
  3. Abrazīvo palīgmateriālu izmaksas ir jāsamazina līdz minimumam, jo tās veido ievērojamu daļu no galaprodukta izmaksām.
  4. Iekārtai jābūt uzticamai un izmaksu ziņā konkurētspējīgai.
  5. Cilvēciskā faktora ietekmei apstrādes procesā jābūt mazai.
  6. Ražotājam jābūt atvērtam sarunām un ātri jāatrisina jautājumi, kas saistīti ar apstiprinājumu pirms pārdošanas un pēcpārdošanas pakalpojumu.


Kā šīs prasības tiek ieviestas EMC tīrīšanas iekārtās

Uzticama konstrukcija. Pirmo EMC slīpmašīnu rāmis bija alumīnijs, taču tas tika ātri izlabots. EMC mašīnas gulta tagad ir izgatavota no augstas stiprības tērauda un ir viens no izturīgākajiem un izturīgākajiem dizainiem nozarē.Maksimāla elastība. Vienkārša darbība apvienojumā ar EMC iekārtu apstrādes moduļu skaitu un veidu ļauj atrisināt jebkuru ražošanas problēmu.Kvalitāte, ātrums un  drošība. Īpaša ierīce gumijas konveijera galda pastāvīgai pašattīrīšanai nodrošina, ka apstrādājamās detaļas ir droši nostiprinātas. Tas uzlabo apstrādes kvalitāti un darbplūsmas ātrumu, kā arī samazina iekārtas bojājumu risku.


 

Zemas ekspluatācijas izmaksas. Iekļautie adapteri ļauj izmantot visu tirgū pieejamo abrazīvo materiālu klāstu, tostarp vispopulārāko "bajoneti" abrazīvie materiāli. veids. Varat izvēlēties jebkuru abrazīvo materiālu piegādātāju un gandrīz uzreiz mainīt elementus, nezaudējot mašīnas laiku.

Automātiska spraugas un spiediena korekcija. Iekārta ir aprīkota ar suportu ar Bluetooth sistēmu un automātisku savienojumu ar CNC. EMC iekārtas operatoram pēc sagatavju biezuma mērīšanas CNC nav jāievada nekāda informācija. Daļa tiek apstrādāta ar nepieciešamo atstarpi un iespīlēšanu automātiski — tas samazina ievades kļūdas un samazina abrazīvo elementu priekšlaicīgu nodilumu vai nolietošanos.


 

Kas ir moderna slīpmašīna

Mūsdienu slīpmašīnas ne tikai slīpē un pulē metālu pēc caurumošanas un termiskās griešanas. Šis — uzticams daudzfunkcionāls aprīkojums, ko var ātri pielāgot konkrētam uzdevumam. Ar minimālu operatora iejaukšanos un abrazīvām izmaksām

Uzziniet vairāk par EMC slīpmašīnām

Citas publikācijas
Lokšņu metāla apstrādes metožu salīdzinājums
Lokšņu metāla izstrādājumu ražotājs dažreiz nonāk situācijā, kad ir nepieciešama ražošanas paplašināšana vai iekārtu atjaunošana. Pieņemot lēmumu, tieši kurā tehnoloģijā jāinvestē, ir nepieciešams pirmkārt precīzi apzināties, kāda veida izstrādājumi tiks ražoti un no kādiem materiāliem.
Padomi ražotājam: svarīgi lokšņu metāla locīšanai
Lokšņu metāla locīšana, kaut vai plaši pielietojama, tomēr var kļūt par problēmu un ražošanas izmaksu paaugstināšanas cēloni. Lai veiksmīgi izpildītu locīšanas pasūtījumus, ražotājam ir jānovērtē vairāki faktori. Ir daži tehniskie momenti, kas jāņem vērā, veicot gaiss locīšanu un aprēķinot locīšanas rādiusu. Pēc to noskaidrošanas būs vieglāk pieņemt lēmumu par to, vai ir pienācis laiks iegādāties jaunu locīšanas instrumentu.
Kritiskais ceļš uz ražošanas efektivitāti
Savā starpā saistītās tehnoloģijas, kas ir Industrija 4.0 koncepcijas pamati, sola pārveidot ražošanu, dodot iespēju izskatīt jebkuru ražošanas stadiju, kas izraisa ražošanas procesu apgrūtinājumus, reālajā laika režīmā. Rodas problēma - tas, kā tieši organizācijas reaģē uz saņemto informāciju.

Pasūtiet zvanu

Vārds : *

Tālrunis: *