Jaunākie sasniegumi lokšņu metāla apstrādē: 4 galvenās tendences

Lokšņu metāla un kanālu ražošanas nozares jau piedzīvo būtiskas pārmaiņas četru revolucionāru inovāciju dēļ.

Nepārtraukta interese par robotiem lokšņu metāla izgatavošanai

Pēdējā laikā pieaug interese par robotiem, kas paredzēti īpaši lokšņu metāla apstrādei. Šie roboti, kas iepriekš tika uzskatīti par nišas produktiem, tagad kļūst arvien populārāki.

Nozares profesionāļi, kas bijuši liecinieki šo robotu darbībā, atzinīgi novērtējuši viņu spējas, norādot, ka tie spēj veikt uzdevumus tikpat labi kā pieredzējuši atslēdznieki. Tas ne tikai uzlabo produktivitāti, bet arī palīdz novērst profesionāļu komplikāciju attīstību, piemēram, muguras sāpes. Tā kā tehnoloģija turpina attīstīties, visticamāk, mēs redzēsim vairāk piemēru, kā roboti papildinās lokšņu metāla strādniekus, nevis tos aizstāj.


Digitālie procesi lokšņu metāla apstrādei un kanālu ražošanai

Digitālo tehnoloģiju izmantošana metālapstrādes rūpnīcās nav tradicionāla prakse. Tomēr situācija pakāpeniski mainās, jo arvien vairāk uzņēmumu izpēta digitālos risinājumus. Rezultātā viņi sāk apzināties ar to saistītās konkurences priekšrocības.

Viena no nozīmīgākajām digitalizācijas priekšrocībām ir tās spēja likvidēt datu tvertnes, kas citādi kavētu produktivitāti. Piemēram, darbinieki var izsekot darbam, piekļūt digitālajiem failiem mākoņa platformā un uzreiz skatīt kolēģu progresu, izpildot klienta pasūtījumu.

Piekļūstot jaunākajai informācijai, darbinieki var pavadīt vairāk laika, ražojot augstas kvalitātes lokšņu metāla detaļas. Turklāt uz datiem balstītas darbības ir īpaši vērtīgas, ja klienti pieprasa izmaiņas pēdējā brīdī. Digitālā sistēma var ātri atspoguļot šīs izmaiņas, savukārt manuālie atjauninājumi var aizņemt vairākas stundas, lai sasniegtu darbiniekus.

Arī digitālajiem procesiem ir vērtība šajā jomā. Piemēram, darbuzņēmējam, iespējams, būs jāiesniedz aprēķins par cauruļvadu darbiem mājā, kas tiek būvēta. Izmantojot digitālos rīkus, darbuzņēmējs var sniegt precīzu cenu piedāvājumu un jebkādu papildu informāciju, kas palīdzēs klientam pieņemt pārdomātu lēmumu un justies pārliecinātam darbā ar konkrētu speciālistu.


Simulācija, lai uzlabotu mācīšanos un plānošanu

Обучение изготовлению листового металла включает в себя освоение различных методов, в том числе использование пневматических металлорежущих инструментов для упрощения требований к формованию и формованию. У лиц, проходящих обучение металлообработке, есть несколько способов получить необходимые знания. Они могут обращаться к учебникам, проходить онлайн-модули, посещать очные лекции и участвовать в практических занятиях. Все эти варианты действительны для обучения.

Nākotnes tehnoloģijas

Tomēr daži studenti tagad izmanto virtuālās realitātes simulāciju un līdzīgas tehnoloģijas, lai apgūtu nepieciešamās prasmes. Vēl viena populāra izvēle ir paplašinātā realitāte (AR), kas papildina reālo vidi ar virtuālām detaļām. Piemēram, iesācējs lokšņu metāla ražošanā var redzēt gaisā peldošu kontrolsarakstu, kas vadīs viņa darbības, ļaujot viņam strādāt ar brīvām rokām.

AR kalpo arī kā kļūdu novēršanas rīks. Vienā gadījumā AR pārklājums atklāja cilvēka kļūdu, pat pirms viņš nepareizi novietoja lokšņu metāla paneli. Ja šī kļūda netiks identificēta, tiktu iznīcināts miljons dolāru vērtais produkts.

Simulācija kļūst arvien svarīgāka, plānojot cauruļvadu ražošanu. Cilvēki var viegli piekļūt un izpētīt simulācijas programmatūru, kas ļauj vizualizēt, kā dažādas opcijas darbosies pirms to izmantošanas projektā. Spējot paredzēt iespējas, izmantojot programmatūru, darbiniekiem ir zināšanas, kas vajadzīgas, lai apmierinātu klientus un nodrošinātu, ka darbs tiek pabeigts laikā.


Palieciet priekšā līknei, pārbaudot šos četrus revolucionāros sasniegumus lokšņu metāla un cauruļvadu sistēmā. Ir svarīgi sekot līdzi nozares tendencēm, lai saglabātu konkurētspēju un atbilstību saviem vienaudžiem.
Citas publikācijas
Robotiskā spiediena bremžu liekšana: pamata analīze un pielietojums
Pēdējos gados industriālo robotu lietošana ražotnēs ir ievērojami pieaugusi. Lielākoties robotus izmanto detaļu metināšanā, krāsošanā un pārvietošanā, bet lokšņu metāla locīšanā tie vēl nav tik bieži sastopami. Izskatīsim šī rakstā, ko tieši industriālais robots varētu izdarīt lokšnu metāla locīsanai.
Locīšanās iekārtu svarīgums metālapstrādes efektivitātē
Apstrādājot lokšņu metālu, nepieciešams sasniegt pēc iespējas precīzāku rezultātu. Mazāk nekā apmierinošs darbs var izraisīt daudzas problēmas nākamās darba plūsmas stadijās. Tomēr tieši locīšanas presēm ir instrumenti, kas var uzlabot to efektivitāti un precizitāti, un ierīces, kas atvieglo darbu ar tām.
Perfektas lokšņu metāla locīšanas noslēpumi
Lokšņu metāla locīšana rāda ražotājam izaicinājumu, it īpaši apstrādājot caurules un cilindriskas formas stieņus. Atkarībā no vienādu izstrādājumu daudzuma šis atkārtotais uzdevums prasa īpašu precizitāti. Pat neskatoties uz mūsdienu tehnoloģiju attīstību, izmantotajiem materiāliem un instrumentiem jābūt precīziem ideāla rezultāta sasniegšanai. Šajā rakstā jūs atradīsiet ieteikumus perfektai lokšņu metāla locīšanai.

Pasūtiet zvanu

Pilnais vārds: *

Tālrunis: *