Itāļu lokšņu metālapstrādes iekārtas IMA stendā Tech Industry 2019 izstādē

Novembra pēdējā nedēļā (2019.gada 28-30.novembrī), starptautiskā izstāžu hallē Ķīpsalā, Rīgā notika industriālā izstāde Tech Industry 2019. Tā ir pelnīti uzskatīta par vissvarīgāko un lielāko šādas jomas specializēto projektu Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Vairāk nekā 16 tūkstošu kvadrātmetru platumā savus risinājumus prezentēja aprīkojuma, instrumenta un materiālu ražotāji, kā arī pakalpojumu sniedzēji un ražošanas apakšuzņēmēji no dažādām valstīm.

Arrow
Arrow
Slider

Visu trīs izstādes dienu garumā Italian Machinery Association stends pievilka daudz apmeklētāju, jo tajā pastāvīgi demonstrēja lokšņu metālapstrādes iekārtas. Vislielāko interesi izraisīja Euromac FX Bend Cell locīšanas šūna, aprīkota ar KUKA robotroku.

Izstrādājot šādus risinājumus, Euromac ražotājs ļauj saviem klientiem būtiski paātrināt darbu, izpildot pasūtījumus 24 stundas diennaktī, arī nakts maiņā, kā arī aprīkot ražošanu saskaņā ar Industrijas 4.0 principiem. Robotizēti risinājumi var tikt integrēti jebkurā šī ražotāja locīšanas preses modeļa.

Stenda apmeklētāji varēja redzēt arī citas lokšņu metālapstrādes operācijas uz itāļu izcelsmes iekārtām: koordinātu štancēšanu uz Euromac MTX Plus Flex 6 Hybrid iekārtas, detaļu pulēšanu un atskarpju noņemšanu uz Costa Levigatrici mašīnas. Līdz ar Italian Machinery Association komandas dalībniekiem, stendā bija arī iekārtu ražotāju pārstāvji, gatavi atbildēt uz jebkuru interesēto personu jautājumu.