Jauna pilnībā automatizēta EUROMAC līnija. No štancēšanas līdz saliekšanai bez operatora.

Jaunā automatizētā līnija, kas aprīkota ar perforatoru un presēšanas bremzēm, ir jaunākais Euromac tehnoloģiskais sasniegums. Uzņēmumu veiktajos ražošanas procesos automatizācija ir arvien vairāk.

Nospiediet bremzi FX Bend 2550 ar robotu uz automatizētas ražošanas līnijas

Euromac jau vairākus gadus strādā pie rūpnieciskās automatizācijas. Viss sākās ar nelielu presēšanas bremzi, kas apvienota ar robotu, un šodien Euromac piedāvā tirgum pilnībā automatizētu līniju, kas spēj optimizēt ražošanu, kur štancēšanas, šķirošanas un locīšanas darbības tiek veiktas, izmantojot iekraušanas un izkraušanas mašīnu ar iespēju apvienot ar automātisko noliktavu un diviem robotiem. Šis risinājums ļauj klientam sākt ar ielādējamu lokšņu metāla paleti un pabeigt ar paleti ar perforētām un saliektām daļām bez operatora manuālas iejaukšanās.

Cilvēka iejaukšanās ir nepieciešama tikai sākotnējā posmā, kad dizainers ir iesaistīts zīmēšanā (2D vai 3D), lai ieprogrammētu štancēšanas un saliekšanas posmus, piešķirot izmantojamās ražošanas secības un rīkus. Euromac programmatūras platforma, cita starpā, var arī sadarboties ar citām sistēmām, piemēram, ERP, tādējādi nodrošinot pilnīgu kontroli pār visu ražošanas procesu.

Automātiskā līnija ir pilnībā konfigurējama atbilstoši īpašām ražošanas un loģistikas vajadzībām.

Automatizētās līnijas tehniskie parametri ietver:
– Automatizēta šķirošanas kamera lokšņu metāla līdz 3000 × 1500 mm iekraušanai.
– Euromac XT štancēšanas mašīna ir pieejama trīs versijās (hibrīdā, elektriskā vai hidrauliskā) ar 6 vai 12 stacijām ar ietilpību līdz 66 perforatoriem.

Darba platība 3000 x 1500 mm bez nepieciešamības mainīt pozīciju.
Štancēšanas ātrums:
– Līdz 1080 sitieniem minūtē vienā nibināšanas procesā ar 1 mm soli.
– līdz 460 sitieniem minūtē vienā štancēšanas procesā ar 1 mm soļiem.

Gatavas un sakrautas detaļas bez mikro šuvēm.
– Automātiska robotizēta sagatavju izkraušana līdz 11 eiro paletēm vienā liekšanas procesā manuāli, tieši uz centrēšanas mašīnu vai 2 ielādes zonas katram liekšanas procesam.
– Nospiediet bremzi Euromac FX Bend 2550

Liekšanas garums: 2550 mm. Maksimālais lieces spēks: 500 kN.
– Jūs varat strādāt tieši ar sagatavi vai izgatavojot sagatavi vai komplektus, atkarībā no veicamās apstrādes veida.