Kas ir jāzina, lai nopirktu locīšanas presi?

Hidrauliskā prese – mehāniskās locīšanas iekārtas paveids, ko izmanto lokšņu metāla locīšanai un aizņem svarīgu vietu ražošanā. Šāda iekārta bieži tiek izmantota rūpniecības cehos kopā ar tradicionālām ierīcēm, kas aprīkotas ar CNC.

Tas ļauj veikt precīzu lokšņu metāla locīšanu. Locīšanas preses lietošana dažādās nozarēs pastāvīgi paplašinās, jo tās ir pieejamas dažādās komplektācijās. Kļūdaina hidrauliskas preses izvēle ne tikai paaugstinās ražošanas izmaksas, bet arī radīs ievērojamus zaudējumus, materiālu pārtēriņu un biznesa reputācijas zudumu.

Kā pārliecināties, ka esat izvēlējies pareizo iekārtu jūsu ražošanai? Šajā rakstā tiek apsvērti faktori, kas jāņem vērā, izvēloties jaunu locīšanas presi. Tiks apskatīti arī dažādi iekārtu tipi.

Locīšanas prešu veidi

Pateicoties dažādo tehnoloģiju izplatībai, mūsdienās bieži sastopamas mehāniskās, hidrauliskās vai elektriskās locīšanas preses. Tie visi ir svarīgi konkrētiem ražošanas procesiem metālapstrādē.

Elektriskas locīšanas preses: viegli apkalpojamas un nodrošina darba precizitāti. Šodien tas ir pieejamas dažādās konfigurācijās. Lielākajā daļā gadījumu tie ir piemēroti mazā izmēra izstrādājumu ražošanai.

Hidrauliskās locīšanas preses: paredzētas lielām slodzēm un vienkāršas darbībā.

Izvēle starp šiem preses tipiem tiek veikta, ņemot vērā šādus faktorus:

Tonnāža: preses locīšanas jauda. Tas ir vissvarīgākais, ko ņem vērā, izvēloties locīšanas presi jūsu ražošanā.

Materiāla tips, materiāla biezums, sagatavju garums, izmantotie procesi, matricas atvēruma augstums.

Ja nevarat aprēķināt nepieciešamo preses tonnāžu, vienmēr ieteicams vērsties pie ražotāja pārstāvja, kura aprīkojumu jūs novērtējat. Viņi palīdzēs jums aprēķināt katra locīšanas uzdevuma jaudu un nepieciešamo tonnāžu.

Apstrādātās sagataves garums: novērtējiet, cik liels ir loksnes garums, kas nepieciešams izstrādājumu izgatavošanai. Ja vēlaties salocīt loksni izmantojot vairākas locīšanas stacijas uz preses, jums būs katru reizi jāmaina loksnes garums. Priekš maksimālajai efektivitātei izvēlas presi, kas ļauj saliekt lokšņu garas un īsas puses, izmantojot divas stacijas. Tas palīdzēs samazināt apstrādes laiku.

Matricas atvēruma augstums: atvēruma augstuma izvēle ir atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, metāla tipa, kura locīšana ir nepieciešama, izmantojamais locīšanas instruments un nepieciešamais darba gājiens. Piemēram, ja klients izmanto iekārtu ar standarta atvērumu, tas var saskarties ar grūtībām, pārvietojot gatavo ražojumu uz atloka pārāk liela izmēra.

Izliekums: jānovērtē izliekums, kādu var iztūrēt noteikta iekārta. Piemēram, ar vienādas slodzes nosācījumu 5-pēdas iekārta var izturēt četrreiz mazāko sijas un galda izliekumu nekā 10-pēdas iekārta.

IMA informācija

Papildus visiem iepriekšminētajiem faktoriem ir ļoti svarīgi novērtēt vēlamo locīšanas leņķa precizitātes pakāpi, izmantotā instrumenta tipu, atloka platumu un stiprinājumu veidu.

Kad jūs jau esat izveidojis viedokli par to, kāda iekārta jums ir vispiemērotākā, ir ļoti svarīgi to iegādāties no uzticama piegādātāja. Kompānija Italian Machinery Association piedāvā itāļu locīšanas preses no ražotājiem “EUROMAC” un Vimercati.

To sortimentā ir gan hidrauliskās, gan elektriskās iekārtas, ir arī universālie kombinētie dažādas tonnāžas modeļi.

Locīšanas presu piedāvājums no asociāciju dalībniekiem mūsu katalogā spēj apmierināt jebkura līmeņa ražotāja vajadzības – no sīkražošanas apakšuzņēmēja līdz pat liela mēroga automatizētām rūpnīcām.

Ja jūs interesē arī citi materiāli par locīšanas iekārtām, piedāvājam izlasīt arī sekojošus rakstus:

Automatizācija ka locīšanas uzlabošanas rīks

4 padomi efektīvam darbam uz locīšanas preses

Pakāpeniskā locīšana paaugstina locīšanas preses ražīgumu

Vai jums ir nepieciešams iekārtu remonts, instalēšana vai palaišana no jauna? Vai jūsu operatoriem nepieciešama apmācība? IMA servisa dienestam ir plaša pieredze un zināšanas, lai atrisināt jebkuru problēmu.
Jums vēl ir jautājumi un prasības? Sazinieties ar mums uzreiz pa tālruni vai e-pastu, vai apmēklējiet jebkuru no mūsu pārstāvniecībām.