Locīšanās iekārtu svarīgums metālapstrādes efektivitātē

Apstrādājot lokšņu metālu, nepieciešams sasniegt pēc iespējas precīzāku rezultātu. Mazāk nekā apmierinošs darbs var izraisīt daudzas problēmas nākamās darba plūsmas stadijās. Tomēr tieši locīšanas presēm ir instrumenti, kas var uzlabot to efektivitāti un precizitāti, un ierīces, kas atvieglo darbu ar tām.

AR CNC aprīkotai locīšanas presei piemīt tādas priekšrocības, kuras padara to par vienu no efektīvākajiem aprīkojuma veidiem. Šajā rakstā mēs izstāstīsim, kuriem faktoriem pievērst uzmanību, strādājot ar locīšanas presi.

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šis modelis ir tik efektīvs, ir kontroles panelis, kurā var izvēlēties uzstādījumus, kas vislabāk piemēroti izvirzītajam uzdevumam. Izvēlieties šos iestatījumus un mērījumus pēc iespējas precīzāk, īpaši, ja projektā ir nepieciešama uzmanība detaļām, vai ražojama detaļa ir liela detaļu kompleksa apakšdaļa. Kontroles panelis var:

Pārvaldīt funkcijas

Šeit varat mainīt metāla apstrādes procesu tā, kā vēlaties, lai rezultātā iegūtu gatavo izstrādājumu. Piemēram, varat mainīt aizmugurējo balsta radītāju atkarībā no uzdevuma un citus iestatījumus. Iespēja pielāgot darbu individuāli padara locīšanas iekārtu precīzu un efektīvu.

Izvēlēties locījuma tipu

Matrica un puansons ir svarīgākās locīšanas iekārtas daļas, un no tām atkarīga metāla izstrādājuma veidošanās sekmība. Locījuma tipa un jaudas kontrole dod iespēju sasniegt vēlamos rezultātus. Varat arī kopumā palielināt elastīguma efektivitāti un izejot iegūt labāku kvalitātes produkciju. Iegūto locījumu pēc tam var atkārtoti atveidot uz citiem metāla loksnēm, atkārtojot vēlamo efektu.

Palīdzēt ar izvietošanu

Pat ļoti pieredzējušam un zinošām tehniķim var būt grūti nolīdzināt metāla lapu uz locīšanas preses. CNC tehnoloģija palīdz ar tādu izlīdzinājumu un rūpējas, lai uz loksnes nebūtu sašķiebumu vai nepareizajā vietā izvietoto locījumu. Ideālais loksnes līdzinājums palīdz ietaupīt daudz laika un izvairīties no problēmām cehā. Kontroles panelis ievērojami atvieglo metāla apstrādes procesu un palīdz darīt tieši to, kas nepieciešams.

Šāda locīšanas iekārta ir tikpat vienkārša apkalpošanā.

Pārbaudīt eļļas līmeni un citus rādītājus ir ļoti vienkārši. Kontroles paneli var arī aizvietot ar jaunu gadījumā, ja tā ies bojā. Komplektā ar iekārtu parasti ietilpst ekspluatācijas rokasgrāmata, kurā ir rakstīts, kā rūpēties par darbgaldu, vai arī varat atrast tādu rokasgrāmatu internetā (ja iegādāta lietota iekārta, un instrukcijas nav komplektā. Iekārtu piegādātāja pārstāvji arī ir gatavi sniegt nepieciešamo atbalstu un palīdzību, ja rodas problēma.

Ja vēlaties sasniegt maksimālu efektivitāti, izvēlieties CNC aprīkotas iekārtas. To pielāgojamās funkcijas, piemēram, leņķu tipa un leņķa izvēle, padara tos ideāli piemērotus projektiem, kam nepieciešamas precizitātes un augstas kvalitātes.

IMA informācija:

  • Izmantojot vecas locīšanas iekārtas ražotāji bieži vien sastapās ar problēmam, kas tomēr  nevar tikt atrisinātas bez papildus ieguldījumiem. Italian Machinery Association ir gatavs palīdzēt jums atrisināt problēmas dažādos veidos.
  • Ja jūs interesē arī citi materiāli par locīšanas iekārtām, piedāvājam izlasīt arī sekojošus rakstus:

Kā veiksmīgi iedarbināt veco locīšanas presi un pielāgot to

Locīšana bez mugursāpēm — ko jāizvēlas? I.daļa.

4 padomi efektīvam darbam uz locīšanas preses

  • Ja pienācis laiks paplašināt vai atjaunot jūsu ražošanas jaudu, jūs vienmēr varat griezties pie IMA, lai iegādātos jauno locīšanas presi no pazīstama itāļu ražotāja. Locīšanas presu piedāvājums no asociāciju dalībniekiem mūsu katalogā spēj apmierināt jebkura līmeņa ražotāja vajadzības – no sīkražošanas apakšuzņēmēja līdz pat liela mēroga automatizētām rūpnīcām.
  • Ir gadījumi, kad ražotnē esošo iekārtu produktivitāte var būtiski pieaugt, ja izmanto jauno, kvalitatīvo populārā stila Italian Machinery Association locīšanas instrumentu.
  • Vai jums ir nepieciešams iekārtu remonts, instalēšana vai palaišana no jauna? Vai jūsu operatoriem nepieciešama apmācība? IMA servisa dienestam ir plaša pieredze un zināšanas, lai atrisināt jebkuru problēmu.
  • Jums vēl ir jautājumi un prasības? Sazinieties ar mums uzreiz pa tālruni vai e-pastu, vai apmēklējiet jebkuru no mūsu pārstāvniecībām.