14.01.2019

Kā veiksmīgi iedarbināt veco locīšanas presi un pielāgot to

Daudzas mazākas apakšuzņēmēju ražotnes dažādās pasaules valstīs joprojām izmanto vecās mehāniskās locīšanas preses ar vecākas paaudzes instrumentu, labi kopjot tās. Raksta autors ir pārliecināts, ka daudzi joprojām izmanto šādas preses, vai tos, kas ir nedaudz vienkāršāki par modernām sarežģītām sistēmām, par kurām parasti runa rakstos.

17.12.2018

Kā ietaupīt vietu noliktavā ar pareizo organizāciju?

Attiecīgā noliktavas organizācija ir kritisks veiksmīgas biznesa stratēģijas faktors, un ilgtermiņa perspektīvā var ietekmēt uzņēmuma konkurētspēju. Šī procesa mērķis ir iespēja organizēt trīs pamata aspektus, lai nodrošinātu maksimālo pieejamību pie katras glabāšanas vienības un samazinātu administratīvās izmaksas.

26.11.2018

Pakāpeniskā locīšana paaugstina locīšanas preses ražīgumu

Lai uzlabotu sarežģīto uzdevumu izpildes efektivitāti, ražotāji bieži vērsās pie pakāpeniskās locīšanas. Uz locīšanas preses darba virsmas uzstāda vairākus instrumenta komplektus, vienu pēc otra, ļaujot operatoram apstrādāt sarežģīto detaļu, vai dažādo detaļu sēriju, ar vienu uzstādījumu.

21.11.2018

Jaunas CNC iekārtas izvēle — ko jāņem vērā?

Izskatot jautājumu par jaunas ciparvadības iekārtas iegādi — nav svarīgi, vai aizvietojot veco, kas pabeidza savu dzīves ciklu, vai palielinot ražošanas jaudu, ir jāņem vēra visus faktorus, kas ietekmē ražīgumu, izstrādājumu kvalitāti un ekonomisko izdevīgumu. Ideāla situācijā jaunā iekārta būtu spējīga izpildīt visus tekošus uzdevumus un vēl tai būtu dažas jaunas papildus funkcijas.

14.11.2018

Automatizācija ka locīšanas uzlabošanas rīks

Ražotāji parasti vēršas pie automatizācijas, kad ražo sarežģītus izstrādājumus, mazas izstrādājumu partijas, kad samazinās piegādes termiņi. Viens no efektivitātes pacelšanas ceļiem - ražošanas cikla "šauro vietu" novēršana. Bieži ir tā, ka tie veidojas tieši uz locīšanas stadijas. Līdz ar to locīšanas preses automatizācija var atrisināt problēmu un kopumā pacelt ražīgumu.

07.11.2018

4 padomi efektīvam darbam uz locīšanas preses

Laikā, kad ražotņu ražīgums ir būtiski pieaudzis ar ātro lāzergriešanas iekārtu ieviešanu, darbs uz locīšanas presēm joprojām skaitās ka apturošs faktos kopējiem efektivitātes radītājiem. Vairākas ražotnes investē līdzekļus jaunās liecējpresēs ar īso sagatavošanas laiku darbam. Ja jūsu ražotne vēl nav gatava šim investīcijām, ir joprojām būtiski sasniegt jūsu locīšanas iekārtu maksimālo efektivitāti. Piedāvājam četrus padomus kā izmantot iekārtas uz maksimumu.

22.10.2018

6 mīti par vertikālām automātiskām noliktavām

Lēmums investēt līdzekļus automātiskajos noliktavu risinājumos parasti ir motivēts ar vēlmi uzlabot noliktavas krājumu organizāciju un vadīšanu, pacelt darba efektivitāti un izmantošanas iespējas, kā arī samazināt ar noliktavas uzskaiti saistītas kļūdas un izmaksas.

01.10.2018

3D-druka un lokšņu metāla apstrāde — kopā nākotnē?

Lokšņu metāla apstrāde ir plaša ražošanas nozare. 3D-drukai un aditīvām tehnoloģijām piemīt plašs pielietošanas potenciāls vairākas sfērās: no lielgabarīta izstrādājumu mēroga modeļu veidošanas no veidnēm un stiprinājumiem.

20.08.2018

Engineering and Machining – Why Not Both?

Our website recently published an article looking into issues which may arise between engineers and machinists in manufacturing companies, and possible solutions. The author came to a conclusion that one of the most important factors is a knowledge gap between engineers and machinists, which does not allow them to understand each other fully. In today's part of the article we will look into what can be done to eliminate this gap.

13.08.2018

Why Every Engineer Should Learn Machining

Engineers and machinists might come from the same company, but they are often on the different sides of the barricades when it comes to cooperation. Understanding and working together is crucial for achieving a common goals, so this article looks into ways to improve the situation.